Doporučujeme webové stránky

Řemeslníci

Developtech – Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, profesionální dodávky LED osvětlení, špičkové audiovisuální systémy a vyspělé technologie pro inteligentní domy/KNX.

Prodej a montáž stínící techniky provádí firma Inferis. Široká nabídka kvalitních žaluzií, rolet, markýz i japonských posuvných stěn.

Architekti a bytoví návrháři

Ing. arch. Jan Drahozal – Ateliér architekta Jana Drahozala je profesně plně vybavený architektonický ateliér, poskytující komplexní služby architekta.

Archion – architektonický ateliér

Stavebniny a hobby obchody

Kamenictví Piedra je maloobchod i velkoobchod s přírodním kamenem. Na prodejně v Praze zakoupíte opracovaný mramor, žulu, travertin, vápenec, pískovec, nebo štípaný čedič. Kámen lze vybrousit pomocí CNC technologie do atypických tvarů.

Hledáte dodavatele levného stavebního materiálu? Možná by Vás mohla zajímat nabídka na webu www.stavebniny24.cz, kde naleznete stavební materiál za akční ceny.

Realitní agentury a správa nemovitostí

Bon Repos je realitní kancelář nabízející pronájem a prodej bytů v Praze. Zabývá se také správou nemovitostí, poradenskou činností a zastupováním klientů v náročných situacích týkajících se nemovitostí.