Stavební a řemeslné práce

Firma Lukostav poskytuje již od roku 1999 stavební a řemeslné práce v Praze a okolí. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru jsou pro vás zárukou kvalitní a bezproblémové rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů i celých domů. Obrátit se na nás můžete i s požadavkem na půdní vestavby.

Sádrokartonové příčky a stropy

Poradíme Vám jaké zvolit nejvhodnější parametry sádrokartonové příčky (šířka příčky, vhodná izolace pro zvukové odstínění) a poté provedeme její profesionální výstavbu. Pomůžeme Vám navrhnout vhodné řešení sádrokartonového podhledu včetně možnosti instalace moderního bodového osvětlení.

Topenářské práce

Realizujeme kompletní rekonstrukci topných soustav, případně rychlou a nenákladnou výměnou starých radiátorů za moderní deskové, díky kterým výrazně ušetříte na vytápění. Pro radiátory můžeme také dodat speciální kryty.

Výměna dveří

Vyměníme Vám staré vstupní i interiérové dveře za nové podle Vašeho výběru. Dokážeme Vám poradit, jaké zvolit bezpečné vchodové dveře. V optimálním případě doporučujeme dveře vyměnit v rámci celkové rekonstrukce bytu, ušetříte si tak mnoho problémů.

Pokládka podlahy

Pokládáme široké spektrum různých plovoucích podlah od laminátových až po masivní dřevěné. Poradíme Vám, jaká podlaha bude nejpraktičtější do Vašeho interiéru a zároveň do něj vhodně zapadne.

Malování pokojů

Lukostav poskytuje malířské práce v rámci rekonstrukcí bytů i zcela samostatně. Vymalujeme byty, kanceláře, chodby i výrobní prostory. Před malováním místnosti připravíme a po malování po sobě uklidíme.

Instalatérské práce

Instalatérské práce poskytujeme zejména v rámci rekonstrukce bytových jader a koupelen. Vyměníme umyvadla, vany, WC, nebo postavíme sprchový kout. Součástí nabízených služeb je i rekonstrukce vodovodních potrubí a odpadů.