Pokládka plovoucí podlahy

Zajišťujeme profesionální pokládání plovoucích podlah. Naši zkušení pracovníci Vám rádi pomohou s výběrem vhodného materiálu podlahy. Před pokládkou Vám můžeme nainstalovat i podlahové vytápění.

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy patří mezi finančně méně náročné varianty. Jejich výhodou je snadná údržba. Na druhou stranu mají laminátové podlahy menší životnost – 15 let. Jsou také trochu chladnější a mohou být hlučnější.

Laminátové podlahy kresbou imitují skutečné dřevo (můžete si také vybrat z různých dekorů). Jedná se o populární a široce rozšířenou variantu plovoucích podlah.

Dřevěné plovoucí podlahy

Finančně náročnější, ale zato nádherné a vytvořené z přírodního materiálu – takové jsou dřevěné plovoucí podlahy. Dřevěné podlahy mohou být dýhované s kratší životností 12 let nebo z kvalitního masivu s životností dosahující 30 let. Plovoucí podlaha z masivního dřeva se stává každým rokem krásnější.

Dřevěné podlahy jsou velice praktické a dotvářejí nadčasový design Vašeho interiéru.

Korkové podlahy

Korkové plovoucí podlahy jsou typické svým vzhledem, který se někomu může zdát nereprezentativní. Výhodou korkové podlahy je extrémně dlouhá životnost – až 25 let. Korek je měkký, teplý a odolný. Důležité je dodržovat doporučený způsob údržby.

Zvažujete nechat si položit plovoucí podlahu, chcete zaslat orientační ceník? Kontaktujte nás!

 

Vybrané reference pokládky podlahových krytin v Praze a okolí

 

01 (2)
02 (1)
03 (1)
01 (2) 02 (1) 03 (1)
01 (2)