Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou dostupným řešením, jak z prostorů, které dříve sloužily pouze jako půda plná nepotřebných věcí, vytvořit atraktivní prostor pro bydlení.

Rekonstrukce podkroví nemusí být žádný oříšek. Pravdou sice je, že výstavba půdních vestaveb podléhá přísným stavebním normám, pokud si však najmete firmu s dostatečnými zkušenostmi, pak bude rekonstrukce probíhat bezpečně a bez zádrhelů. Půdní vestavby stavíme za pomoci sádrokartonových stropů a příček. Díky snadné manipulaci se sádrokartonem je práce snadná a relativně rychlá.

Při rekonstrukcích půdních prostor myslíme na to, aby docházelo k co nejmenšímu zvyšovat zatížení původního (trámového) stropu. Zjistíme, jestli je u Vás půdní vestavba realizovatelná, jaké úpravy bude třeba provádět se střechou, jakým způsobem se bude zavádět voda a elektřina a zdali bude potřeba zpevňovat podlahu.

Dáme Vám vhodná doporučení na počet a rozmístění oken, takže díky půdní vestavbě vznikne nové prosluněné bydlení, nikoliv tmavá kobka.

Plánujete půdní vestavbu a potřebujete poradit, jak vytvořit ze zatím nepotřebného prostoru atraktivní prostor k bydlení? Kontaktujte nás!

 

Vybrané reference půdních vestaveb

 

01 (3)
03 (2)
02 (2)
01 (3) 03 (2) 02 (2)
01 (3)