Sádrokartonové příčky a stropy

Sádrokarton je vhodný pro výstavbu nenosných dělících příček a stropů. Jeho hlavními výhodami jsou rychlá výstavba a nízká hmotnost, díky kterým je použití sádrokartonu velice oblíbené.

Sádrokartonové příčky

K montáži příčky přistupujeme v případech, kdy je např. potřeba rozdělit jeden větší pokoj na dva menší nebo když chceme vybudovat v bytě šatnu, nebo úložné prostory.

Před započetím výstavby sádrokartonové příčky je třeba pamatovat na hlavní nevýhodu sádrokartonových desek, kterou je nízká zvuková izolace. Poradíme Vám, jakou zvolit vhodnou šíři minerální izolace pro adekvátní zvukové odstínění a zajištění dostatečného soukromí.

Sádrokartonové stropy a podhledy

Sádrokartonové podhledy jsou neocenitelné, pokud potřebujeme zakrýt původní často rozpraskaný strop, zakrýt potrubí topení nebo pokud chceme instalovat do podhledu bodové osvětlení.

Podhledy jsou také nejjednodušším řešením instalace minerální izolace stropu, která zlepší jeho tepelnou a zvukovou izolaci.

Sádrokartonové stropy oceníte také při výstavbě půdních vestaveb.

Při návrhu rekonstrukcí využíváme svých dlouholetých zkušeností, které nám umožňují zvolit nejvhodnější použití sádrokartonu. Kontaktuje nás!


Vybrané reference sádrokartonových příček a stropů

 

07
04
05
02
03
06
01
11
08
12
10
09
07 04 05 02 03 06 01 11 08 12 10 09
07