Topenářské práce v Praze a okolí

Provádíme veškeré topenářské práce včetně instalace podlahového vytápění. Naši profesionální topenáři Vám rádi poradí, jaké řešení vytápění nemovitosti je konkrétně pro Vás nejen ekonomicky nejvýhodnější.

Topenářské práce provádíme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu v Praze a okolí.

Montujeme a vyměňujeme

  • nástěné radiátory
  • radiátory na podlahu
  • podlahové radiátory – konvektory
  • elektrické vytápění podlahy
  • infrapanely

Rekonstrukce topení

V rámci našich topenářských prací provádíme také kompletní rekonstrukce topení. Celkovou rekonstrukci topné soustavy je nejvhodnější provádět spolu se zateplením fasády a výměnou oken.

Výměna radiátorů

Uspořit za vytápění můžete mnoha způsoby – kromě výměny oken je zde možnost výměny starých radiátorů za nové. Instalace nových efektivních radiátorů dokáže snížit náklady na vytápění. Výměny radiátorů se není proč bát – je rychlá a nenákladná.

Moderní deskové radiátory mají stejnou připojovací rozteč jako starší litinové, proto je výměna rychlá a nevznikne kvůli ní v bytě příliš nepořádku.

Kryty na radiátory

Jsme schopni dodat také kryty radiátorů, který slouží pro ochranu dětí před úrazem. Kryt také funguje jako estetický prvek, který zakryje nevzhledná radiátorová tělesa.

Výměna kotlů

Provádíme také výměny starých kotlů za modernější a úspornější. Typickým příkladem je výměna starého plynového kotle na modernější kondenzační kotel nebo kotel na biomasu. S výběrem vhodného kotle Vám rádi pomůžeme.

Provedeme demontáž, odvoz starého kotle a jeho ekologickou likvidaci. Nainstalujeme nový kotel spolu s vhodnou regulací. Uvedeme kotel do provozu a vysvětlíme Vám jeho používání.

Máte zájem o provedení topenářských prací? Kontaktujte nás!