Rekonstrukce bytového jádra v Praze a okolí

Rekonstrukce bytu na klíčUmakartová bytová jádra jsou velkým nešvarem panelových domů. Umakartová jádra z estetického a užitného hlediska již nevyhovují standardům současného bydlení. Často jsou umakartová jádra zdrojem plísní, které způsobují vážné zdravotní problémy. Přestavba bytového jádra je rozumným krokem, který nejen zkvalitní Vaše bydlení, ale zvýší i jeho tržní hodnotu.

Postup rekonstrukce bytového jádra

Před samotnou přestavbou je nutné zjistit typ jádra a možnosti jeho přestavby. Společně s Vámi naplánujeme budoucí rozvržení jádra a pomůžeme vybrat stavební materiál a sanitární techniku.

Samotná přestavba začíná vybouráním starého bytového jádra a likvidací s ním spojeného odpadu. Poté práce přecházejí k vyzdění nových stěn, rekonstrukci vodoinstalace a montáži sanitární techniky. Práce pokračují položením obkladů a dlažby. Samozřejmostí je vymalování stěn a následný kompletní úklid.

Celá rekonstrukce jádra bude dokončena za 6 až 10 dnů.

Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje:

  • Provedení zaměření a cenové kalkulace zdarma
  • Vybourání bytového jádra a likvidace veškerého odpadu
  • Vyzdění nových stěn včetně možnosti montáže sádrokartonového podhledu s vestavěným osvětlením
  • Rekonstrukce vodoinstalace (nové rozvody vody a kanalizace)
  • Dodání a instalaci veškeré sanitární techniky (zapuštění vany, sprchový kout, umyvadlo,…)
  • Položení dlažby a obkladů dle výběru
  • Vymalování stěn
  • Kompletní úklid po rekonstrukci

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi. Rekonstrukci vždy provádíme dle vašich požadavků. Nevíte si rady s tím jakou zvolit vanu, obklady nebo umyvadlo? Pokud si nejste s něčím jisti, můžeme Vám díky našim dlouholetým zkušenostem poradit nejvhodnější volbu. Finální rozhodnutí je ovšem vždy na vás.

Rekonstrukci jádra provedeme za velmi příznivou cenu. Kontaktujte Lukostav a nechte si od nás ZDARMA vypracovat kalkulaci rekonstrukce jádra.

Vybrané reference z rekonstrukcí bytových jader

 

01 (5)
03 (4)
02 (4)
06 (2)
04 (3)
04 (2)
01 (5) 03 (4) 02 (4) 06 (2) 04 (3) 04 (2)
01 (5)